Individuální péče o tvou duši

Moc dobře vím jaké to je, když se takto cítíš. 

Sama jsem to prožila. 

 • Stojíš na místě a nevíš, jak z toho ven?
 • Možná víš, ale brzdí tě strachy?
 • Tvůj vztah rozhodně takový, jak by sis přála?
 • Už jsi opravdu vyčerpaná a zkusila jsi ledasco?
 • Nevnímáš svou intuici a potřeby svého těla?
 • Kolikrát máš pocit, že si vše musíš zasloužit?
 • Pochybuješ, jestli s tebou není něco v nepořádku?
 • Možná máš JEN pocit, že ti něco chybí, ale nevíš co.


Dovol si postavit se opět do své plné síly. 
Nech svou duši opět zářit!

Jsi z hloubi duše rozhodnutá, že teď TEĎ je čas na změnu?
Jsi připravena?

Jen si představ...

🤍 Máš zpět opět svou sílu
🤍 Snadno si nastavuješ své hranice
🤍 Každý den je pohodový
🤍 Cítíš naplnění, bezpečí a klid
🤍 Se strachy a výzvami si už umíš poradit 

🤍 Cítíš, že ty sama jsi paní svého života
🤍 Víš, že si zasloužíš to nejlepší
🤍 Máš zpět své sebevědomí
🤍 Máš krásný vztah
🤍 Už žádné pocity, že jsi špatně

Služby pro tvou transformaci

Transformující péče o Duši

3 měsíce  

Transformujících 6 setkání po 90 minutách s podporou na messengeru. Je to jako kdybych kráčela celou cestu tvé transformace vedle tebe.

Konzultace, práce s podvědomím, čištění tvých bloků, rodové linie atd.
Investice do tvé změny 15 000 Kč

možnost splátek

Exkluzivní péče o Duši  

6 -9 měsíců

Exkluzivní kombinace metod ti umožnuje hlubokou změnu tvého života.

Intenzivní ladění na tvou jedinečnou cestu Duše.

 • 12 setkání  → konzultace, práce s podvědomím, čištění tvých bloků, rodové linie atd.
 • 2x energetická práce 60 minut
 • Načtení darů duše včetně konzultace 30 minut.
 • V průběhu tvé cesty 2 lahvičky Bachových květových esencí pro podporu tvé cesty podle aktuální potřeby.
 • Samozřejmostí je moje podpora na messengeru.
Investice do tvé změny 32 000 Kč

možnost splátek


Konzultace 


Jednorázová konzultace je setkání na tvé téma nebo "seznamovací konzultace", abys okusila moji energii a způsob práce před dlouhodobým provázením změnou.
Investice za 90 minut je 1800 Kč

Investice do sebe je ten nejlepší Dárek, jaký si můžeš dát ♥

Rozhodla ses žít v souladu se svou duší? Žít svůj život s lehkostí v hojnosti? 

Objednej se  přes formulář.

Kdo tě bude provázet? 
Jsem Naďa Sklenářová, duše s darem LÁSKY a SÍLY. 

Mám dar intuice, vcítění a napojení.

Vytvořím pro tebe bezpečný prostor pro léčení, 
ve kterém se můžeš zcela uvolnit a být v něm naprosto sama sebou. 
Zároveň ti ukážu, kdo jsi. Uvidíš své dary, svou sílu, svou krásnou duši ♥ 


Podpořím tě, provedu tě prvními kroky změny až k tvé nové cestě k životu podle tebe.

Změna v životě je proces. 

 Provedení změnou je péče na míru. Je to cesta, která tě postupně dovede

 k životu o kterém sníš, přesně na míru pro tvou Duši.


 • Nejdřív si spolu domluvme 20ti minutový hovor, ten je pro tebe zdarma
 • Lépe se poznáme a zjistíme, zda navzájem "sedíme"
 • Také uvidím, zda ti mohu ve tvé situaci pomoct
 • Probereme, v jaké jsi nyní situaci a jak tě na tvé cestě mohu podpořit já

Pojď udělat první mini krok ke své změně a pojďme si zavolat. 

Reference

Právě jsem se vrátila z posledního, šestého setkání s Naďou. S Naďou, kterou jsem potkala nejspíš právě včas. To už tak prostě bývá, věci k nám přicházejí a situace se dějí, když je pro ně ta správná doba - ale to jsem se taky naučila až u Nadi. A jak to začalo? Zhroucená, po několika návštěvách psychoterapeuta a mnoha snahách o vlastní řešení, jsem se posadila u Nadi na úvodní schůzce. Kruhy pod očima, spousta fyzických i méně viditelných příznaků vnitřního kolapsu. Dokonce mi Naďa po první schůzce psala, jestli neberu antidepresiva. Nebrala jsem, takže jsme mohly začít pracovat na mých hluboko zarytých podstatách problémů. 

O mnoha neuvěřitelných zážitcích, které se mi během sezení staly, psát nebudu, jsou nepřenosné a velmi osobní. Chtěla bych ale napsat o tom, jak rychle a bezbolestně jsem u Nadi dokázala odbourat spoustu nešvarů, které mě brzdily, negativně ovlivňovaly a ztěžovaly mi život. 

Nedělo se to vždycky vrstvu po vrstvě, jak bych čekala, naopak šla Naďa často přímo do epicentra problémů, což je její obrovský dar. 

U psychoterapeutů se vykecáte, ale já jsem potřebovala pomoct. Přejímala a řešila jsem problémy druhých, až jsem si tím ubližovala, nechala jsem se ovlivňovat ostatními, až mi z toho bylo fyzicky zle. Jednala jsem podle zažitých norem a "jak by se to mělo dělat", i když mi to připadalo na hlavu postavené. 

U Nadi doma protekly potoky mých slz. Odnášely s sebou nevyřešené bolesti z minulosti, pomáhaly opravit "rozbitou" ženu, byly prostředkem k pochopení a osvobození. Nikdy, ani na vteřinu, jsem si u Nadi nepřipadala nepřijatá, nepochopená. Jako by mě znala už dávno, jako by žila celý život se mnou, uvnitř mě, pozorovala mě a teď věděla, kam jít co zalepit. Během velmi krátké doby jsem zahájila úžasnou proměnu, ve které budu teď sama pokračovat a doufat, že jednou ze mě bude ta sebejistá, rozhodná a bezprostřední žena, kterou toužím být. 

Díky Nadě jsem uvěřila, že je to možné. Stačí vám, že jsem si dnes cestou od ní v autě nahlas zpívala "Já s písničkou jdu jako ptáček"? Protože díky Nadě vidím, že "... na světě je přece krásně, tralalalalalalala..." Děkuji moc a doporučuji každému!

          Klientka si přála zůstat v anonymitě

S Luckou najdete rozhovor o její cestě k proměně a vysněnému vztahu tady

https://www.youtube.com/watch?v=dhfNS75gjWQ&t=8s


                                          Lucie Masáková


Jsou občas v životě člověka chvíle, kdy neví, kudy kam. Kdy se každé ráno budí příliš unaven na změnu, unaven na nový nádech, unaven na nové výzvy a zážitky, příliš unaven na život. Jede v zajetých kolejích, pod neustálým tlakem okolí i sebe sama, pod nekonečnou vyčerpávající sebekontrolou. Chce z toho ven, vykročí ze zajetých kolejí a než se naděje, je zpátky tam, kde byl, jen ještě o něco unavenější.

Přesně v téhle životní fázi jsem "úplnou náhodou" potkala Naďu. Viděla jsem její fotku na stránkách a věděla jsem, že tuhle ženu v právě teď potřebuju. Prvním krokem ze zajetých kolejí bylo rozhodnutí a ochota ke změně. Naďa mi poskytla podporu a vytvořila bezpečné láskyplné prostředí, ve kterém se člověk může začít uzdravovat. Vedla mě na cestě a v průběhu terapie pomáhala svými vhledy. Naučila mě se během dne na chviličku zastavit a podívat se, jestli tělo něco nepotřebuje. Uvolnit solar plexus, povolit napětí v děloze, kam jsem si dřív střádávala strachy, povolit šíji, uvolnit zápěstí. Dívám se, jestli nepotřebuju napít nebo se jen na pár chvil zahledět do nebe. A pokládám si v duchu otázku, kdo ještě by mi mohl pomoci. A když je vůle pomoc přijmout, vždycky přijde. Stejně se nebojím poprosit o vyřešení problému. Dostaví se dřív, než se člověk stačí zakousnout do urputné snahy vyřešit to sám. Urputnost. Ta se taky rozpouští, a místo ní přichází zjemnění

S nohama na zemi a čistou hlavou se přestávám brát příliš vážně a přestávám trvat na obrazu sama sebe. Nechávám to plynout s lehkostí. Rozpouštím jeden strach za druhým, a že jich tam ještě je... Stále je co rozpouštět a stále je co odpouštět. Všímám si svého těla, jeho potřeb, od těch nejzákladnějších. Kdy ses naposledy zhluboka nadechla? Do každé buňky, do DNA. Do dna. Dýchám a už to není boj o přežití, je to tanec. Všímám si snů a respektuji vnitřní vedení. Všímám si nového postroje těla, nových myšlenek, důvěřuju intuici. Otevírám se inspiraci. Těším se z toho, že všechno je možné, protože veškeré limity jsou jen v naší hlavě.

Občas ještě zůstávají zbytečné strachy, jak danou situaci vyřešit. V noci se vrtím, nespím, řeším problémy. Celkem zbytečně, protože když problém odezvám, tak se většinou vyřeší sám a mnohem líp, než bych to já ve své zarputilosti vymyslela.

Důvěřuj své podstatě a svému vnitřnímu vedení. Je v každém z nás, jen je často převrstvené kupou problémů a zranění, které si člověk za život nastřádal. To, co se nám děje, se neděje náhodou. A pak, někdy pozvolna, někdy jako blesk z nebe, to přichází. Důvěra místo strachu. Uvolnění místo stažení. Nádech místo dušení. Tichá klidná radost místo depresí a smutku. Odevzdání místo vyčerpávající, nikdy nekončící kontroly. Odpuštění místo výčitek. Celistvost místo rozervanosti. A láska, všeobjímající láska a pochopení.

Jsou občas v životě člověka chvíle, kdy neví, kudy kam. To my sami sebe tlačíme do extrémních situací. A my sami z nich můžeme vykročit, jen k tomu občas potřebujeme podporu zvenčí. Jsem vděčná za Tvou pomoc. Samozřejmě se občas přistihnu, jak sklouzávám ke starým vzorcům, starostem a přílišné kontrole. Ale daří se vykročit z toho dřív, než sjedu po tomhle tobogánu dolů. S rozhodnutím a ochotou ke změně se začínají dít zázraky.

                    Klientka si přála zůstat v anonymitě


Milé ženy, chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenost s Naďou. Začala bych tak, že vše přijde v pravou chvíli. Již dlouho jsem si říkala, že bych chtěla se svým životním postojem, záměrně nechci psát životem, něco udělat, pochopit pár věcí, co se mně stalo, co se děje, co dál a posunout se, pochopit spojitosti a proč se mně některé věci v životě, zejména ve vztazích dějí dokola. 

A pak jsem začala pročítat příspěvky na FCB a narazila na Naďu a řekla jsem si, jdu do toho. A rozhodně po 6 sezeních můžu doporučit. Naďa je takové sluníčko, už po prvním setkání jsem rozhodně nelitovala. Hodně věcí jsme probraly, narazily na bolestivé věci, každopádně mám pocit, že bylo potřeba je otevřít a řešit. Každé setkání bylo přínosem a individuální. Díky empatii Nadi jsem odjížděla s pocitem, že se někam posunuji a bude lépe. Učím se mít ráda sama sebe a svůj život "žít" spokojeně.

Děkuji Nadi, za to, že tu pro nás jsi :-)

Irena Štrofová

Přečti si prosím před objednáním

Na tvé cestě tě s láskou podpořím a doprovodím.  

Pomohu ti, ale neudělám nic za tebe a nenesu za tebe žádnou zodpovědnost.


Informace na tomto webu vyjadřují můj názor a zkušenosti.  Mé konzultace a mentoring nejsou náhradou za odbornou lékařskou, psychiatrickou nebo psychologickou péči. 

Pokud jsi v lékařské péči nebo užíváš léky, v žádném případně tě nenabádám, abys tuto léčbu přerušila bez konzultace s lékařem. 

Nespolupracuji s lidmi pod vlivem omamných a psychotropních látek, se schizofrenními osobami, s osobami, které mají diagnostikovanou depresi a lidmi užívajícími antidepresiva. Pokud jsi těhotná, řekni mi to prosím. 

Vezmi, prosím, také na vědomí, že případná aplikace informací z tohoto webu do tvého života, nebo rozhodnutí se pro sezení se mnou či využití energetického ladění, je pouze tvá osobní zodpovědnost.