Jsem žena, co svůj život žije a prožívá. 

Moje cesta sebepoznání a seberozvoje začala před více než 19lety s narozením mého prvního syna, který byl od narození nemocný a predikce lékařů byly pro mě nepřijatelné.

Díky němu jsem se začala poznávat a vůbec vnímat bolesti mé duše. Jak ji  postupně uzdravovala, začaly se projevovat mé dary. 

A tak začala moje cesta průvodkyně a podporovatelky žen.  Dnes více než 12 let podporuji ženy na cestě k životu, o kterém sní. 

Mým heslem je citát z knihy Paola Coelho:

"Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, aby ti pomohl." 

A já dodávám - je třeba ukázat Vesmíru, že to myslím vážně, svým rozhodnutím a prvním krokem.

Přeji každé ženě, aby měla našla odvahu žít svůj sen. Aby překonávala své limity, strachy i společností nastavené "správnosti" a šla svou vlastní a jedinečnou cestou. 

Protože jen tak může být šťastná 

Jde to, i Ty můžeš

Trochu podrobněji 

K "procitnutí" mě dovedl porod mého prvního syna, jak píšu výše. Od narození dostával antibiotika a prognózy lékařů nebyly pěkné. Začala jsem se zajímat o alternativní možnosti léčby. A tehdy se dozvěděla, že když je nemocné miminko, ukazuje na nemocnou duši maminky .  A tak začalo mé uvědomování toho, jak se vlastně cítím. 

A to probuzení nebylo bezbolestné. Bylo to, jako když žijete ve tmě a docela se v ní orientujete. Pak rozsvítíte a ve chvíli vidíte najednou všude monstra, která před tím nebyla vidět. 

Začaly se mi hlavou honit otázky, zda je TOHLE vše, co mi život nabízí. Život mě doslova bolel a já zažívala opravdu těžké stavy. Nikdo kolem mě to ale nevěděl. Já byla pro okolí ta pohodová a spokojená, co pomůže, vyslechne.  

Znám dobře pocity beznaděje, přetížení, vyčerpání, strach, že to takový život bude snad navždy. Nevěděla jsem, jak z toho ven, kde začít. K tomu jsem přibírala jsem na váze a byla jsem denně vyčerpaná a téměř pořad nemocná. Byla někde ve mně ale obrovská touha to změnit, někde hluboko v sobě jsem VĚDĚLA, že to možné je. Je možné žít krásný život. Prostě jsem to UVNITŘ SEBE VĚDĚLA. 

Slaboučký hlas intuice se tenkrát ozval a já ho zachytila. Začala dlouhá cesta osobního rozvoje. Která mimochodem, nikdy neskončí :) Hltala jsem knihy, jezdila na kurzy, absolvovala různé terapie. Zkoušela, co mi bude vyhovovat a co mě posune blíž k životu, o kterém sním. Stálo mě to opravdu spousty času i peněz, ale stálo to za to. 

Čím víc jsem se dozvídala, tím jasnější bylo, že už nic nemůžu přejít nebo jakkoli potlačit.

Dneska vím, že mám vždy možnost volby, že je v pořádku ozvat se v práci, doma nebo restauraci, když mi něco nevyhovuje, že si zasloužím to nejlepší, a že je taky v pořádku to nejlepší chtít, že co se mi v životě přihodí, zvládnu

To, že jsem poslechla svou intuici, to bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem mohla udělat. Naučila jsem se na té cestě opravdu spoustu dovedností, ulevila své psychice a tak i svému zdraví, do života mi přišlo víc radostiProtože jsem se rozhodla vzít život do svých rukou a být tvůrce vlastní reality. Věřím, že každý může vstoupit do své síly. Stačí jen chtít a udělat první krok.

DOŠLO MI, že pokud jsem to zvládla já, může každá žena žít život v lehkosti, spokojeně, s výzvami si poradit a zkrátka žít život tak, jak si přeje. 

Na této cestě jsem objevila svou vášeň a své dary, které v sobě KAŽDÁ máme. 

Podporuju ženy na cestě zpět k sobě, zpět do souladu se svou duší, aby žily život, o kterém sní. Pomáhám jim překonat strachy a vykročit. I ty můžeš svůj život ŽÍT A NAPLNO PROŽÍVAT.