Svobodné podnikání - podnikání pro ženy

DOVOL SI ŽÍT ŽIVOT SVÝCH SNŮ


Umíš si představit, že existuje byznys, který funguje na nádherném principu win-win a má přínos pro všechny zúčastněné? Kde je komunita lidí, kteří si předávají know-how a vzájemně se podporují? 

Umíš si představit, že jsi paní svého času i financí, SVOBODNĚ podnikáš, ať jsi zrovna kdekoli a tvůj obchod funguje?  Nemusíš platit nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu

Pokud ano a jsi zároveň ochotná učit se nové věci a pracovat na osobním rozvoji, překonávat výzvy, je to možné i pro Tebe ♥


Možná tě zajímá, zda v tomto byznyse uspěje každý.

Popravdě... nic se neudělá samo. Pokud budeš mít silnou vnitřní motivaci, pokud budeš mít rozhodnutí si svůj život změnit a budeš mít silné "PROČ", pak je to byznys pro tebe. 

Na cestě k úspěchu jsou občas pořádné výzvy a překážky, díky nim rosteme. 

Jsme komunita podnikatelů, kteří si předávají know how, jak podnikat s konkrétním dodavatelem a již připraveným eshopem, který láme světové rekordy. 
Budujeme si globální byznys v největším ekonomickém trendu společnosti.

Trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy.  Právě takový můžeš mít taky, jen si ušetříš čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním a podobně.

Eshop je totiž už plně připraven k podnikání ze dne na den.

Jak je to možné? Je napojený přímo na dodavatele a už je v něm i to zboží, které naši klienti nakupují online a my nemáme starosti ani s doručením. O sklad a tedy i o to doručení se stará také náš dodavatel.


Co je na tom nejkrásnější? Nemusíš mít jenom jeden svůj eshop, ale i pobočky eshopů. V tomto podnikání si můžeš budovat tzv. frenčízu. Přidaná hodnota je tedy i v možnosti expandovat byznys i v dalších zemích.


Jaké obsahuje zboží? Je tam přes 250 položek, od světových patentovaných technologií po jednoduché, velmi efektivní antiaging produkty. Přehled portfolia eshopu a informace o dodavateli jsou přehledně zpracované, řekni si o něj.

Je lepší pracovat na svém vlastním snu po dobu 3-5 let

nebo na snu někoho jiného po dobu 40 let?

CHCEŠ TAKÉ VYUŽÍT PŘÍLEŽITOSTI, DÍKY KTERÉ SI SPOUSTU LIDÍ PLNÍ SVÉ SNY?

Řekni si o přidání  do tajné skupiny s dalšími informacemi o dodavateli eshopu a o celém konceptu. Uvidíš, ucítíš, zda je to to, co s tebou rezonuje.